Díky podpoře MČ Praha 10 realizujeme i v r. 2019 projekt: Tematické online poradny na podporu osob pečujících o těžce nemocné. Č. OKP 3/87/2019, č. smlouvy: 2019/OKP/0563.

Témata poraden např.: Psychohygiena, Práva pacientů a jejich blízkých, Možnosti a limity v péči o osobu blízkou - doporučení zdravotníků, Jak můžeme pečovat o umírajícího v domácím prostředí a další.

Konkrétní termíny poraden budou upřesněny a zveřejněny na webu a sociálních sítích. Poradny jsou bezplatné. Možnost anonymního přihlášení. Na akci se není potřeba registrovat. Můžete klást konkrétní dotazy specialistům a odborníkům na dané téma i po skončení poradny.

Pokud budete mít zájem o zařazení do projektu napište nám na: seppia@seppia.cz.

Budeme Vám zasílat pozvánky na jednotlivé akce na Vámi uvedenou mailovou adresu. Poradny se konají online ve virutální učebně *: https://seats.applicloud.com/room/seppia

* Učebna je přístupná pouze v čase přednášky, nebo po dohodě s organizátory na seppia@seppia.cz, nebo tel. (+420) 724156667. Zde nás prosím kontaktujte i v případě jakýchkoliv dotazů nebo zkoušky spojení. Nejčastějším problémem při vstupu do učebny bývá typ prohlížeče (momentálně je doporučován vstup přes Google Chrom), slabý signál internetu - wifi, nebo neaktuální Adobe Flash Player - možnost stažení: http://get.adobe.com/cz/flashplayer/.